Hostely v Záporoží

V naší nabídce ubytování v Záporoží najdete i běžné hostely v Záporoží, u kterých můžete očekávat relativně levné ceny oproti ostatním typům ubytování v Záporoží. Hostel nebo turistická ubytovna, většinou slouží pro krátkodobé a co nejlevnější pobyty v Záporoží. U většiny hostelů v Záporoží můžete očekávat, že pokoje mají společné příslušenství a vybavení pro celé patro nebo budovu.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Hostel - Avaliani Street 

Foto: Hostel - Avaliani Street
Pokojů: 36
Hodnocení hostů
67 %

Located in Zaporozhye, Hostel - Avaliani Street has a shared lounge. Free WiFi is available. At the hostel, the rooms have a wardrobe. The nearest airport is Zaporizhia Airport, 12 km from Hostel - Avaliani Street.


2. Dream Hostel Zaporizhia 

Foto: Dream Hostel Zaporizhia
Pokojů: 57
Hodnocení hostů
94 %

Featuring free WiFi throughout the property, DREAM Hostel Zaporizhia offers accommodation in Zaporozhye. Guests can enjoy the 24-hour on-site bar. You will find a 24-hour front desk at the property.


3. Хорт 

Pokojů: 16
Hodnocení hostů
0 %

Boasting a shared lounge and free WiFi, Хорт is situated in Zaporozhye. The accommodation provides a 24-hour front desk. The units at the hostel are equipped with a seating area. The rooms will provide guests with a microwave.


4. Smart Hotel on Gogolya 

Foto: Smart Hotel on Gogolya
Pokojů: 25
Hodnocení hostů
77 %

Smart Hotel on Gogolya features a garden, terrace, a shared lounge and bar in Zaporozhye. Free WiFi is offered. Staff are always available to help at the reception. The nearest airport is Zaporizhia Airport, 13 km from the hostel.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: