Penziony v Záporoží

Ubytování v Záporoží v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Záporoží. Většina penzionů v Záporoží se od hotelů v Záporoží liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Záporoží.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Mini-Gostinitsa DTS Yuzhniy 

Foto: Mini-Gostinitsa DTS Yuzhniy
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
88 %

Mini-Gostinitsa DTS Yuzhniy is located in Zaporozhye. Boasting a 24-hour front desk, this property also provides guests with a children's playground. The accommodation provides free WiFi. At the inn, rooms include a wardrobe and a TV.


2. Hostel Home&Heart 

Pokojů: 4
Hodnocení hostů
87 %

Hostel Home&Heart features a garden, terrace and shared lounge in Zaporozhye. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. The accommodation features a 24-hour front desk and free WiFi. Guest rooms in the guest house are equipped with a kettle.


3. Mini-Hotel Voyage 

Pokojů: 4
Hodnocení hostů
82 %

Mini-Hotel Voyage offers air-conditioned rooms in Zaporozhye. The property provides a 24-hour front desk and free WiFi is available. At the inn, every room is fitted with a wardrobe and a flat-screen TV.


4. Hotel SEM 

Foto: Hotel SEM
Pokojů: 14
Hodnocení hostů
79 %

Set in Zaporozhye, Hotel SEM provides a bar and free WiFi. Boasting room service, this property also provides guests with a restaurant. A continental breakfast can be enjoyed at the property. Zaporizhia Airport is 14 km away.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby400 - 400 UAH za noc
Apartmá Junior
osoby500 - 500 UAH za noc

5. Guest house of the Cherkasov family 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Situated in Zaporozhye, Guest house of the Cherkasov family features free WiFi. Staff on site can arrange airport transfers. Selected rooms include a kitchenette with a microwave and a fridge. Zaporizhia Airport is 14 km away.


6. Эллинг 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Zaporozhye, Эллинг offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. Providing free WiFi, the property also has a terrace.


7. Villa Zaporizhzhya 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Villa Zaporizhzhya is set in Zaporozhye. The nearest airport is Zaporizhia Airport, 20 km from the villa.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: